Infographics

План BEPS в Україні

План BEPS в Україні


2019 Jan 18

Як Україна планує реалізувати мінімальні стандарти BEPS

Infographic: Ukrainian budget 2018


2018 Mar 26

Key highlights of this year Ukrainian budget: structure, forecasts, key expenditure lines and interesting comparison of financial plans.

Інфографіка: експорт з України до Китаю у 2017 році

Інфографіка: експорт з України до Китаю у 2017 році


2018 Feb 23

Китай — п’ятий експортний напрямок України за обсягом продажів, проте за рівнем зростання експорту він не входить навіть у топ-15.

Інфографіка: український експорт до ЄС у 2017 році

Інфографіка: український експорт до ЄС у 2017 році


2018 Jan 26

Експорт до ЄС зріс на третину, а приєднання до нових торговельних угод обіцяє його подальше збільшення.

Концентрація страхових послуг


2017 Dec 29

Український ринок страхових послуг надзвичайно концетрований — у напрямку страхування життя 10 найбільших компаній займають частку в 95%. В інших видах страхування топ-10 компаній займають 47% ринку. Щоб залучити у страхову галузь нових гравців, необхідно очистити ринок від компаній-пустишок та відкрити страховикам нові напрямки, такі як медичне та пенсійне страхування.

Китай починає ставати новою Кремнієвою долиною


2017 Dec 15

Китай залишається фабрикою світу та, більше того, починає ставати новою Кремнієвою долиною — серед найбільших компаній світу з’явилися дві з Китаю, а кількість його успішних стартапів майже не поступається США. Найголовніше тут те, що Китай володіє найбільшим в світі споживчим ринком, який став чудовим середовищем для вирощування місцевих стартапів та який недоступний їхнім конкурентам із Заходу. В перспективі це означає, що китайські компанії мають всі шанси випередити компанії із США.

Вартість біткоїну встановлює нові рекорди


2017 Dec 8

За останній тиждень Біткоїн виріс з $10 000 до $16 500. На деяких біржах ціна за нього досягала навіть $20 000. Загальна капітализація цієї криптовалюти тепер становить більше $200 мільярдів. Проте наразі ціна стабілізувалася в районі $16 500 — багато гравців вирішили вийти з валюти напередодні відкриття біткоїн-фьючерсів на Чиказькій біржі, оскільки немає впевненості, як саме цей факт вплине на ціну Біткоїну.

Нішеве рослинництво України в одному графіку


2017 Nov 24

Напрямок нішевого рослинництва дуже перспективний. Він вимагає більше зусиль при вирощуванні культур, однак за це пропонує більшу прибутковість. Наразі найпопулярнішим у нішевому рослинництві України є вирощування капусти — його обсяг майже вдвiчi більше за виробництво моркви, яке займає друге місце. В той же час, лідерство з експорту тримає сорго — з вироблених 274 тис. тонн за кордон було продано третину — 93,2 тис. тонн. Друге місце за обсягом експорту займає гірчиця — 35,4 тис. тонн, тобто майже весь обсяг виробництва — 36 тис. тонн.

Закупівля ядерного палива


2017 Nov 17

В 2016 році Україні вдалося суттєво зменшити свою залежність від російського ядерного палива — 41% від загального обсягу закупівлі ми придбали у США. В 2017-му ми продовжили цю тенденцію — за його першу половину ми придбали у Westinghouse вже 51% ядерного палива. Проте загалом наша ядерна енергетика цілковито залежна від інших країн — через відсутність власних потужностей ми вимушені не тільки купувати в них паливо, а й платити за зберігання його відходів.

Ukraine Started to Produce Less Waste


2017 Nov 10

Within last 4 years, the volume of waste produced in Ukraine decreased by 1/3 – from 426 million tons down to 296 million tons. Before, the volume of produced waste was permanently growing. The major source of waste is the industrial extraction of natural resources: these technologies foresee extraction of large volumes of soil which should be somehow recycled later. Processing industry is the second largest producer of waste. The key substance disposable substance here is water. Agricultural, fishery and forestry sectors occupy the third place. Energy sector goes right after them.

Свiтовий ринок нафти


2017 Nov 8

Три держави — Саудівська Аравія, Росія та США — видобувають 38% нафти у світі. Більше того, через ОПЕК Саудівська Аравія контролювала близько третини ринку нафти. Однак в 2015-му на нього вийшли США, а інші країни збільшили видобуток. Це спричинило падіння цін на нафту та завершило епоху домінування ОПЕК.

Інфографіка: скільки і чого Україна продає до США

Інфографіка: скільки і чого Україна продає до США


2017 Nov 7

Показуємо, які товари та послуги ми продаємо до США та скільки за це отримуємо.« back