«Енергетика України»: огляд нового видання інфографічного довідника

2018 Nov 23

За підтримки Baker Tilly вийшло друге видання інфографічного довідника "Енергетика України" — 40 сторінок про те, як працює енергетика нашої країни.


З дослідження ви дізнаєтесь:


Про головні цілі енергостратегії на першому етапі до кінця 2020 р. — реформування ринків електроенергії та газу. А також про ключові напрями реформування енергосектора України:

  • збільшення енергоємності ВВП вдвічі;
  • збільшення частки біржової торгівлі енергоресурсами у 6 разів;
  • збільшення  рівня інтеграції ринку електроенергії в 2 і газового в 9 разів;
  • зниження рівня викидів CО₂ в 4 рази.

Як виглядає енергетичний баланс країни. Основні джерела енергії в Україні — це вугілля і торф (33%), а основний споживач — промисловість (19%).


Як буде виглядати новий ринок електроенергії згідно з новим ЗУ “Про ринок електричної енергії”. Поява нових виробників і постачальників електроенергії залучать нові інвестиції в енергосектор країни.Що Україна — одна з найменш енергоефективних країн світу і як це виправляється.Завантажити дослідження можна, клікнувши на банер нижче.Довідник підготувало контент-маркетингове агентство Top Lead за підтримки Американської торговельної палати в Україні та партнерів: юридичної фірми AEQUO Law Firm, аудиторської компанії Baker Tillyенергетичної компанії ДТЕК.

Генеральний інформаційний партнер —  BusinessViews. Інформаційні партнери — “Консалтингова група А-95”, інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна", інформаційно-аналітичне видання "Енергореформа". 


Related newsПодпишитесь на наши публикации
И еженедельно получайте идеи для развития Вашего бизнеса


« back