Брошури

Ресурсоефективне та чисте виробництво на прикладі хлібопекарських підприємств


18 груд. 2018

Загальні принципи проведення обстеження підприємства для розроблення технічних рішень, які направлені на ресурсоенергозбереження

Ресурсоефективне та чисте виробництво на прикладі целюлозно-паперових підприємств


18 груд. 2018

Ресурсоефективність, чистіше виробництво та бенчмаркінг на підприємстві

Екологічні аспекти господарської діяльності підприємств

Екологічні аспекти господарської діяльності підприємств


13 груд. 2018

Другий випуск циклу "Сталий розвиток"

Baker Tilly випустила першу брошуру з циклу "Сталий розвиток"


21 черв. 2018

Все про податки в Україні у 2017 році — міні-гід


13 трав. 2017

Експерти Baker Tilly в Україні уклали англомовний довідник податкової системи країни, який допоможе компанії розібратись у законодавстві, подолати можливі труднощі та не заплутатись у тексті Податкового кодексу. У гіді детально розказано про податок на прибуток, військовий збір, відрахування на соціальне страхування, ПДВ, єдиний податок, розказано нюанси сплати ПДФО іноземцями.

Country Tax Guide Ukraine


13 трав. 2017

КЕЙС: Як аудит допомагає бізнесу зростати - на прикладі компанії ІМК


31 жовт. 2016

Компанія, яка регулярно проводить аудит своєї діяльності, має в очах інвестора або кредитора статус надійного партнера. Крім цього, аудит може стати драйвером вашого бізнесу, сприяючи отриманню кредитів та розширенню бізнесу.

Country Tax Guide Ukraine


7 черв. 2016

Найважливіші факти про українські податки — простою мовою


16 трав. 2016

Експерти Baker Tilly в Україні склали міні-гід податковою системою країни, який допоможе компанії зорієнтуватися в чинних податкових нормах, подолати труднощі законодавства і не заплутатися в тексті Податкового кодексу. У гіді детально розказано про прибутковий податок, військовий збір, відрахування на соціальні страхування, ПДВ, єдиний податок, податок на прибуток юридичних осіб, розказано нюанси сплати ПДФО іноземцями. У збірнику представлені найактуальніші дані станом на 2016 рік.

Презентація " Угода акціонерів як ефективний механізм корпоративного управління"


21 бер. 2016

Дослідження Baker Tilly International: нова епоха наступності в бізнесі - будьте готові


6 лип. 2015

Експерти Baker Tilly International протягом 4 років досліджували, як змінився процес наступності в сімейному бізнесі по всьому світу. Інтерв'ювання учасників дослідження проводилося в 56 країнах світу на дев'яти мовах. У новій епосі наступності бізнес зіткнеться з низкою складних і невизначених ситуацій. Будьте готові до них.

КЕЙС: Як підвищити ефективність агробізнесу - поради експертів галузі


15 груд. 2014

Ми підготували для вас цікавий кейс на підставі презентацій спікерів аграрного майстер-класу для власників агробізнесу, який пройшов у нас в Baker Tilly 5 грудня 2014.« назад