Компанія Baker Tilly провела аудит попередньої консолідованої фінансової звітності Групи компаній «Новаагро Лімітед» за 2015/2016 маркетинговий рік

25 трав. 2017

ГК «Новаагро Лімітед», що розпочала свою діяльність у 2009 році, є однією з провідних агрокомпаній Харківського регіону. До складу Групи входять 5 компаній, що спеціалізуються на торгівлі та переробці сільськогосподарської продукції, а саме зернових та олійних культур. Крім того, компанія займається зберіганням, транспортуванням і реалізацією на внутрішньому й зовнішніх ринках соняшникової олії та шроту, пшеничного борошна, гранульованих висівок та комбікормів. З 2016 року компанія розширила свою сферу діяльності торгівлею посівним матеріалом, добривами та засобами захисту рослин. 

У 2015–2016 роках ГК «Новаагро Лімітед» почала процес переходу від використання Національних Стандартів Бухгалтерського Обліку до Міжнародних стандартів фінансової звітності (далі — МСФЗ). В рамках даного процесу спеціалісти компанії Baker Tilly провели консультування з підготовки та аудит попередньої консолідованої фінансової звітності Групи за МСФЗ за рік, що закінчився 30 червня 2016 року. Ця попередня фінансова звітність включає звіт про фінансовий стан Групи на 01 липня 2015 року та на 30 червня 2016 року, а також звіт про фінансовий результат за 2015/2016 маркетинговий рік. 


 


Пов'язані новиниПодпишитесь на наши публикации
И еженедельно получайте идеи для развития Вашего бизнеса


« назад