5 способів долучитися до біткоін-революції

19 серп. 2017

Біткоін – найбільш успішна цифрова валюта сьогодення. Це нова форма криптовалюти, в якій використовуються методи шифрування для управління створенням нових біткоінів і перевіркою транзакцій.


Свій інтерес до нього вже проявили засновник та екс-голова Microsoft Біл Гейтс, засновник Virgin Group Річард Бренсон та екс-голова Google Ерік Шмідт.


Українські підприємці нічим не гірші за вищеназваних і мають всі шанси досягти успіху завдяки цій технології. Для цього є щонайменше 5 шляхів.


1. Отримайте біткоін


Зробити це можна трьома способами.


А) Приймати розрахунки в біткоінах


Найлегший спосіб долучитися до біткоіну у якості підприємця – почати приймати платежі в біткоінах. Сьогодні за них можна купити товари та послуги таких світових гігантів, як Amazon, Tesla та Microsoft.


Б) Майнити (видобувати) біткоін


Видобуток біткоіну схожий на видобуток золота. Різниця лише у тому, що займаєтеся ви цим не у реально існуючій шахті, а в інтернеті. Ваші головні інструменти – не кайло та черпак, а потужний комп’ютер та спеціальний софт. Біткоіни видобуваються шляхом вирішення складних математичних задач. На даний момент винагорода за успішне рішення складає 12,5 біткоінів. Кожні чотири роки ця винагорода зменшується в два рази.


Через велику кількість учасників, сьогодні майнити біткоін вигідно за наявності дешевої електрики та потужного “заліза” – одним комп’ютером вже не обійтися. Потрібно декілька таких установок, об’єднаних у єдину систему – так звану “ферму”. Можна також поєднати ваші потужності із ресурсами інших майнерів за допомогою “майнінгових пулів”. В таких пулах майнери за допомогою софту об’єднують свої потужності і створюють єдину ферму.  Добуті біткоіни розподіляються серед учасників залежно від долі у загальному видобутку.


В) Купити біткоіни


Ви можете просто купити біткоіни на спеціальній біржі або у інших майнерів. Після цього вони перераховуються на ваш біткоін-гаманець. У ньому зберігаються ключі від рішень, що співпадають з вашою біткоін-адресою. Саме це виступає свідоцтвом власності біткоінів.


2. Станьте частиною екосистеми біткоіну


Сервіси на базі біткоіну не так давно почали свій розвиток. Тому започаткувати бізнес у відповідній сфері зараз легко, і ринок не такий конкурентний. Ось приклади деяких підприємств, що вже довели свою успішність:


А) Цифрові чи аналогові гаманці


Всім власникам біткоіну необхідне безпечне місце для їх зберігання. Наразі вони тримають їх у цифрових чи аналогових гаманцях, подібних до банківських рахунків. Ці зберігання жодним чином не застраховані та не підтримуються збоку держав, тому і відсутня будь-яка можливість повернути їх. Через це забезпечення безпеки цифрових гаманців є дуже перспективним напрямком. Головну загрозу цифровим гаманцям становлять хакери. Відомо вже декілька випадків, коли вони їх успішно зламували.


Ви також можете надавати послуги офлайн зберігання біткоінів у так званих “холодних” гаманцях – таких, що не під’єднані до мережі.


Б) Обробка біткоін-платежів

Компанії, що забезпечують здійснення платежів у біткоінах, відомі як біткоін-біржі, вже неодноразово отримували значне фінансування від венчурних інвесторів. Послугами цих сервісів користуються такі постачальники послуг, як Amazon, Microsoft та Dell.


3. Поширюйте біткоін серед людей


Найбільший виклик для біткоіну — його неприйняття звичайними людьми. Існуючі власники біткоіну інвестують в можливість успішного майбутнього цієї валюти. Якщо ви зробите цю перспективу ближчою та допоможете зробити біткоін більш зрозумілим та поширеним серед широкого загалу, ви будете серед переможців.


4. Підтримайте технологію блокчейну

Своїм існуванням біткоін завдячує блокчейну. Це щось накшталт публічного цифрового реєстру всіх здійснених транзакцій з цією валютою.


Для багатьох фінансових установ система обліку на блокчейн – це безпечний та прозорий метод прискорення розрахунків, скорочення витрат та усунення шахрайств. Через це багато з них шукають спосіб застосувати цю технологію у власному бізнесі.


Підприємці ж заінтересовані у вдосконаленні цієї технології, щоб створити кращі системи та сервіси для таких організацій. Наприклад, на блокчейні працює Bitwage – компанія, що надає послуги з виплати заробітної плати на міжнародному рівні. Завдяки використанню блокчейну, люди отримують свій заробіток за лічені хвилини замість днів у випадку використання традиційної банківської системи.


5. Інвестуйте у біткоін


Біткоін став популярним інвестиційним інструментом, в тому числі завдяки своєму обмеженню у кількості – 25 мільйонів. Станом на сьогодні видобуто 2/3 – майже 16 мільйонів 500 тисяч. І чим далі, тим складніше буде їх майнити, а отже цінність біткоіну зростатиме.


Ціна біткоіну час від часу змінюється – вона то падає, то потім знову зростає. Ви можете спробувати заробити на таких стрибках курсу. Особливі щасливчики придбали біткоін ще тоді, коли він коштував зовсім смішні гроші – менше, ніж $100 чи навіть $50. Порівняйте це із сьогоднішніми $4000.Тож не бійтеся невідомого. Біткоін та блокчейн з’явилися не вчора, але суттєву увагу з боку бізнеу та державних регуляторів вони отримали лише пару років тому. Ринок навколо цих технологій тільки починає формуватися, що означає істотні прибутки для тих, хто зможе пристосувати під нього свій існуючий бізнес або навіть створити новий. Ви маєте всі шанси зстрибнути у цей потяг, а ми показали вам щонайменше 5 способів, як це зробити.

                                                                                                

За матеріалами 


Пов'язані новиниПодпишитесь на наши публикации
И еженедельно получайте идеи для развития Вашего бизнеса


« назад