Бізнес у США: податки

16 січ. 2018

Кожен бізнес стає учасником податкової системи держави і Сполучені Штати Америки не є виключенням з цього правила. Визначившись із структурою та оформивши держреєстрацію новоствореному бізнесу слід пройти ідентифікацію у податкових органах країни.

Федеральний податковий номер (federal tax ID)

Передусім кожному бізнесу в США присвоюється ідентифікаційний номер роботодавця - Employer Identification Number (EIN). За ним ідентифікуються операції по здійсненню виплат працівникам, нерезидентам, певним типам організацій, використання пенсійних планів з відкладеним податком, підакцизні операції тощо. І саме цей номер є федеральним податковим ідентифікатором бізнесу.

Отримати ідентифікаційний номер EIN можна онлайн на сайті головного податкового відомства США (www.irs.gov).

Номер платника податків штату (state tax ID)

В залежності від того, у якому саме штаті зареєстровано бізнес, визначається які саме податки та збори слід сплачувати. Тому бізнес також проходить ідентифікацію у податкових органах місцевого рівня.

Для реєстрації необхідно звернутися за інформацією до податкового органу відповідного штату.

Податки у США

Слід зазначити, що у 2018 році США відзначились проведенням податкової реформи. При тому, що податкова система країни є доволі складною та багаторівневою (тільки лише сам податковий кодекс США налічує близько 74 000 сторінок) її можна вважати досить сталою – це найсуттєвіші зміни з 1986 року.  

Наразі на федеральному рівні у США бізнесом сплачуються такі основні податки:

• прибутковий податок (Income Tax)

• податки з доходів (Estimated tax)

• податок для самозайнятих осіб (Self-Employment Tax)

• податки за працівників (Employment Taxes)

• акциз (Excise Tax)

Додаткові податки встановлюються на рівні штату чи міста. Конкретний перелік податків, що має сплачувати бізнес, та їх розмір залежать від місця реєстрації та виду здійснюваної діяльності.


Підготовлено за сприяння

Hoskovsky Law Firm


 


Пов'язані новиниПодпишитесь на наши публикации
И еженедельно получайте идеи для развития Вашего бизнеса


« назад