«Чорний список» офшорів ЄС скоротився на 8 країн

2 лют. 2018

Як ми повідомляли раніше, 05 грудня 2017 року Єврокомісія оприлюднила перелік офшорних юрисдикцій, щодо яких можуть бути застосовані санкції та співпраця з якими може мати ускладнення для контрагентів.

Але вже 12 січня 2018 року цей перелік було переглянуто і 8 країн з так званого «Чорного списку», які підтвердили свої наміри поглиблення співпраці щодо запобіганню ухиленню від оподаткування та отриманню коштів злочинним шляхом перейшли до «Сірого списку».

Серед «вибілених» країн, зокрема, Об’єднанні Арабські Емірати (ОАЕ). Висловивши здивування рішенням ЄС про включення держави до «Чорного списку», керівництву країни вдалося запевнити Єврокомісію у рішучості своїх намірів у виконанні взятих на себе зобов’язань в рамках обміну податковою інформацією чи інформацією про кінцевих бенефіціарів. Для виключення ж ОАЕ із «Сірого списку» країна має у 2018 році щонайменше імплементувати «мінімальний стандарт» BEPS.

Також серед продемонструвавших готовність до співпраці у реалізації «антивідмивочних» заходів та переміщених з «Чорного» до «Сірого» списку – Панама, Корея, Гренада, Барбадос, Макао, Монголія, Туніс.

Black and Grey List


 


Пов'язані новиниПодпишитесь на наши публикации
И еженедельно получайте идеи для развития Вашего бизнеса


« назад