Baker Tilly Mooney Moore (Northern Ireland)

7 лют. 2018

Baker Tilly Mooney Moore придбала Webb Advisory —  консалтингову компанію, що спеціалізується на економічних питаннях. Webb Advisory була заснована три роки тому в Північній Ірландії під керівництвом провідного економіста Ендрю Вебба. Вона швидко зарекомендувала себе в якості надійної компанії, що надає дослідницькі та консультаційні послуги з економічних питань.


Дональ Лаверті, партнер консалтингової практики Baker Tilly Mooney Moore, зазначив: "Ми дуже раді приєднанню Ендрю та його команди до нашої діяльності, що є частиною нашої амбіційної стратегії зростання. Бізнес-середовище в Північній Ірландії дуже динамічне, складне та висококонкурентне. Ендрю та його команда принесли частину цінних економічних знань, завдяки чому ми зможемо запропонувати нашим клієнтам додаткові галузеві рішення і продовжувати своє зростання".


Новий департамент економічного консалтингу буде надавати послуги з розробки стратегій та політик, дослідження конкурентоспроможності,  а також - послуги з оцінки як приватному так і державному секторам.


Ендрю Вебб, директор з економічного консалтингу, додав: “З огляду на нинішню політичну ситуацію в Північній Ірландії та Великобританії та економічні невизначеності, що виникають разом з нею, для багатьох підприємств та організацій настав критичний момент. І я в захваті від можливості взяти на себе цю нову роль. Ми продовжимо надавати послуги з економічних досліджень, консультацій, які принесли нам визнання, та чекаємо, що вони стануть частиною ширшої мережі, яка забезпечить додаткові унікальні знання та створить ще кращі послуги для наших клієнтів”.


 


Пов'язані новиниПодпишитесь на наши публикации
И еженедельно получайте идеи для развития Вашего бизнеса


« назад