Кіпр та Великобританія підписали нову податкову Конвенцію

6 квіт. 2018

23 березня 2018 року Республіка Кіпр та Об’єднане Королівство Великобританії та Північної Ірландії підписали нову Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування та Протокол до неї, яка замінює Конвенцію, підписану між двома країнами ще у 1974 році. Очікується, що нова Конвенція незабаром буде ратифікована і, таким чином, вона набере чинності для Кіпру з першого січня наступного календарного року після ратифікації, для Великобританії 

(і) щодо податку на репатріацію стосовно сум сплачених або нарахованих на 1 січня наступного календарного року або нарахованих після цієї дати; 

(іі) стосовно податку на прибуток та податку на прибуток від капіталу з наступного 6 квітня, та 

(ііі) щодо корпоративного податку для будь-якого фінансового року, що починається на дату або після наступного 01 квітня.

Нова Конвенція, в цілому, ґрунтується на Модельній конвенції ОЕСР з деякими змінами.

У випадку з Великобританією ця Конвенція поширює свою дію на податок на прибуток, корпоративний податок та податок на приріст капіталу, тоді як, у випадку Кіпру вона стосується корпоративного податку та податку на доходи фізичних осіб, податку з оборони та податку на приріст капіталу.

kipr

Конвенція передбачає нульову ставку податку на репатріацію при виплаті дивідендів, якщо одержувач є фактичним власником доходу, за винятком окремих випадків, коли дивіденди виплачуються з доходів.

Відсутній податок щодо відсотків та роялті, якщо одержувач процентів або роялті є фактичним власником такого доходу.

Прибуток від продажу нерухомого майна компаній оподатковується в країні, де знаходиться таке майно.

Конвенція передбачає обмеження з застосування пільг, а саме, що пільги не надаватимуться, якщо є підстави зробити висновок, що отримання такої вигоди є однією з головних цілей будь-якої угоди або операції, яка прямо або побічно призвела до цієї вигоди.


 


Пов'язані новиниПодпишитесь на наши публикации
И еженедельно получайте идеи для развития Вашего бизнеса


« назад