Унікальний інфографічний довідник

8 вер. 2014

Це унікальне галузеве видання - перший в світі аграрний довідник, виконаний виключно у вигляді інфографіки. Незалежно від того, чи є ви аграрієм з багаторічним досвідом або тільки плануєте розвивати свій бізнес в аграрному секторі, цей довідник дасть вам корисну інформацію в найзручнішому з існуючих форматів. Він допоможе зрозуміти тренди на ринку, визначити ключових гравців, усвідомити, з ким і в яких умовах доведеться змагатися аграріям і т.д. У нашому інфографічном довіднику також показана структура вертикально інтегрованих агрохолдингів.

Щоб скачати агросдовідник, натисніть на картинку і заповніть форму справа.Над довідником працювали експерти Baker Tilly спільно з фахівцями Latifundist Media, Top Lead та за підтримки фінансового спонсора «Райффайзен Банк Аваль». 

Правила використання матеріалів цього довідника 
Дозволяється частковий передрук матеріалів цього довідника з прямим гіперпосиланням на сторінку сайту Baker Tilly, на якій розміщений даний довідник. Використання повної версії цього довідника та розміщення її на сторонніх сайтах в електронному вигляді забороняється.


 


Пов'язані новиниПодпишитесь на наши публикации
И еженедельно получайте идеи для развития Вашего бизнеса


« назад