КЕЙС: Як підвищити ефективність агробізнесу - поради експертів галузі

15 груд. 2014

Тема підвищення ефективності - одна з найактуальніших в умовах нестабільності. Особливо це стосується аграрного бізнесу, якому належить здійснити величезний крок у майбутнє і виправдати покладені на нього очікування - підняти економіку і зробити Україну аграрною країною номер один у світі.

Ми підготували для вас цікавий кейс на підставі презентацій спікерів аграрного майстер-класу для власників агробізнесу, який пройшов у нас в Baker Tilly 5 грудня 2014. Спікерами заходу стали українські фахівці в сфері агробізнесу, фінансової аналітики, менеджменту та консалтингу, а саме: Артем Беленков, директор з розвитку компанії "Панорама АГРО"; Олександр Суворов, керівник департаменту технічного контролю Baker Tilly; Олексій Панфілов, директор з продажів у Східній Європі Reinke Manufacturing; Євген Лопатин, керуючий партнер компанії G2 Consulting; Євген Пастухов, директор Offreet Demande Agricole в Україні. 

Крім цікавих думок фахівців, в кейсі ви знайдете контакти експертів, які виступили на майстер-класі. Щоб подивитися кейс, натисніть на картинку. 


 


Пов'язані новиниПодпишитесь на наши публикации
И еженедельно получайте идеи для развития Вашего бизнеса


« назад