Проектне фінансування

Бізнес складається з проектів, у свою чергу сам він протягом власного життя є проектом. У будь-який момент, компанії та їхній менеджмент керують багатьма проектами – при цьому успіх окремих проектів визначає успіх бізнесу у цілому. Зазвичай, компанії керують проектами за рахунок використання внутрішніх ресурсів; при цьому різні індивідуальні учасники проектів беруть на себе різну відповідальність у відповідності до цілей проекту. Такий підхід є стандартним, перевіреним і часто приносить потрібні результати. І все ж іноді, особливо у ситуаціях багатозадачності та невизначеності, виникають труднощі з реалізацією проектів. Участь незалежного фінансового радника допомагає долати зазначені труднощі й привносить ясність до процесу реалізації проекту.
 
Ми у Baker Tilly розуміємо вимоги наших клієнтів до проектів. Вони бажали б реалізувати проект успішно, внутрішньо доброзичливо, з мінімальними внутрішніми витратами й максимумом зовнішнього результату. Вони не бажали б перетворення проекту на нескінченну послідовність дорогих кроків, які виснажують внутрішні ресурси компанії й піддають загрозі внутрішню згуртованість колективу.

У роботі над проектним фінансуванням, ми можемо підтримати клієнтів наступним чином:

  • провести оцінки фінансової та комерційної здійсненності проекту
  • оцінити об'єм проекту, його направленість і головні завдання
  • розробити ефективні робочі процедури для проекту, враховуючи розподіл обов’язків і комунікацій
  • здійснити фінансове моделювання й підтримати компанію у наданні фінансового плану проекту протягом його дії
  • підтримати комунікації з зацікавленими сторонами й забезпечити кваліфіковану участь у переговорах.

Наша підтримка проектного фінансування може виявитися критично важливою для отримання доступу до акціонерного й боргового фінансування від міжнародних банків (ЄБРР та МФК), а також до фінансування з інших джерел, таких як фонди прямого інвестування, публічні ринки та експортні агентства.


Наші послуги
Корпоративні послуги