Підготовка податкової звітності

На сьогоднішній день податкове законодавство знаходиться у постійному процесі реформування та змін, які, на жаль,  не завжди є економічно обґрунтовані та доцільні. В практичних умовах досить часто виникає багато запитань щодо оподаткування тих чи інших операцій, на які немає однозначних відповідей. Особливої уваги потребують операції з нерезидентами, та такі, що підпадають під особливий режим оподаткування. Команда Baker Tilly є однією з найкращих та найкомпетентніших в цій сфері.

Надання послуг в даному напрямку включає в себе формування податкової звітності виходячи з комплексного підходу до кожної індивідуальної ситуації та клієнта в цілому. Поглиблений аналіз господарської діяльності клієнтів та шляхи вирішення та уникнення податкових ризиків, дозволяють підвищити ефективність ведення бізнесу наших клієнтів, адже дані завдання виконують висококваліфіковані фахівці у сфері оподаткування.

Наші послуги можуть включати підготовку податкової звітності відразу у декількох країнах, виходячи із потреб Компанії та особливостей функціонування бізнес процесів. Ви завжди можете бути впевненими у тому, що послуги будуть надані у оговорені терміни та обов’язково високої якості.

Ми пропонуємо Вам наступні послуги, які звільнять Вас від зайвих хвилювань та витрачання часу:

  •    Проведення ряд заходів, які направлені на оцінку та зниження можливих податкових ризиків
  •    Підготовка та подання податкової звітності у встановлені законодавством терміни
  •    Консультування та підготовка, у разі необхідності, листування з контролюючими органами
  •    Консультаційна підтримка та підготовка апеляційних скарг по результатах перевірок Компаній контролюючими органами.

Наші послуги
Податковий консалтинг