Підвищення прибутковості

З точки зору зовнішнього спостерігача, корпоративний сектор сьогодні є ареною запеклої конкуренції, інтенсивного пресингу й невизначених результатів. Генерація доходу в умовах сьогодення сама по собі є непростим завданням, генерація доходу з прибутком часто перетворюється на важко здолану проблему для власників та виконавчих директорів компаній. На нашу думку, не існує швидких рішень проблеми «доходи-витрати», що іноді зазнають компанії; лише наполегливі та довгострокові зусилля можуть поліпшити прибутковість у середньо- та довгостроковій перспективі.

В Baker Tilly, ми маємо належний досвід у наданні послуг з поліпшення прибутковості бізнесу. Нашим клієнтам ми пропонуємо рідкісну комбінацію практичного управлінського досвіду й аналітичної експертизи, необхідну для досягнення результатів. Для проектів зі збільшення прибутковості, наші рекомендації можуть бути найрізноманітнішими – від глибокого скорочення витрат до поліпшення практики продажів. Часто, наші рекомендації очевидні й тому прихильно сприймаються клієнтами. Ми ніколи не беремо на себе роль занадто дружнього консультанта – тому що завдання збільшення прибутковості бізнесу рідко є приязною! У то й же час, ми завжди з готовністю надаємо клієнтам реальні рекомендації з поліпшення бізнесу – навіть якщо їх первинне сприйняття власниками й менеджментом є неоднозначним.

Ми можемо підвищити прибутковість Вашого бізнесу через виконання наступних робіт:


  •     Виявлення надлишкових витрат та «витоків» прибутку
  •     Порада стосовно досягнення балансу надходжень та витоків коштів у поточному режимі
  •     Надання рекомендацій зі скорочення накладних витрат
  •     Аналіз можливих змін у портфелі продуктів або послуг
  •     Вивчення можливостей з ринкового ре- позиціонування бізнесу
  •     Поліпшенню практики продажів

«Підвищення прибутковості» є ключовим компонентом Програми Просування Зростання, практичної системи Baker Tilly, яку розроблено для поліпшення ключових показників бізнесу з підтримки прибуткового росту компаній.


Наші послуги
Просування зростання