Управління ризиками

Управління ризиками є важливою частиною системи ефективного корпоративного управління. Будь-який бізнес передбачає наявність певних ризиків, і ті компанії, що здатні керувати ризиками найбільш ефективно, мають конкурентну перевагу – бо управління ризиками передбачає не тільки захисну реакцію на ці ризики, але й знову виникаючі бізнес-можливості!

Стратегічні рішення вимагають осмислення і підготовки; це дозволяє ефективно діяти у потрібний момент. Спеціалісти Baker Tilly можуть допомогти Вам у побудові ефективної системи Управління Ризиками у контексті стратегічного розвитку Вашої компанії. Ми надамо Вам підтримку з питань стратегічного позиціонування, юридичних та регуляторних аспектів, оцінці ризиків і методів їх зменшення, контролів та фарс-мажорних ситуацій. Разом з Вами, ми розробимо перелік дій, які знадобляться від персоналу Вашої компанії у критичній ситуації.

«Управління ризиками» є ключовим компонентом Програми Просування Зростання», практичної системи Baker Tilly, яку розроблено за для покращення ключових показників бізнесу й підтримання прибуткового зростання компаній.

Наші послуги
Просування зростання