Фінансові розслідування

Послуги Baker Tilly із фінансових розслідувань включають безпосередньо фінансові розслідування, спеціальні аналітичні процедури, комунікаційні запити (на кшталт розгляду електронного листування), порівняльні дослідження ринків, глибинне «видобування» даних, тестування бухгалтерської документації та низку інших практичних інструментів викриття фактів та допомоги клієнтам у розслідуванні порушень.

Метою проведення фінансових розслідувань є ліквідація наслідків порушень та попередження повторного виникнення проблем, що вже мали місце. Для певної частини фінансових розслідувань, визначення персональної провини співробітників є суттєвим елементом  проекту, однак, для більшості клієнтів, першочергову цінність становить саме превентивна спрямованість робіт.   

Виконання проектів із фінансових розслідувань співробітниками Baker Tilly передбачає панорамний огляд діяльності клієнта, що нерідко здійснюється в межах декількох юрисдикцій та численних компаній. Нами вивчається існуюча корпоративна структура бізнесу щодо наявності ознак прихованих оборудок  із пов’язаними сторонами. Також аналізується контрактна база та її комерційні наслідки. З нашого досвіду, успіх фінансового розслідування напряму залежить від готовності керівництва компанії визнати існування  проблем та необхідність змін що, втім, не повинні призводити до значного погіршення клімату всередині організації.

За виключенням прямого шахрайства, що є предметом карного судочинства, наша робота із фінансових розслідувань допомагає зменшити рівень напруги всередині компанії та зберегти корпоративну цілісність необхідну для розвитку та нових досягнень.
Наші послуги