Відповідність екологічним вимогам банків

Просування концепції сталого розвитку є стандартним зобов'язанням і умовою кредитування, закріпленим в політиках ( Policies ) міжнародних фінансових організацій ( МФО). Для перетворення політик в успішний практичний результат, цими організаціями були прийняті спеціальні стандарти, що регламентують екологічні та соціальні аспекти діяльності їх клієнтів - позичальників. Представляючи собою інструкцію з управління екологічними та соціальними ризиками, дані стандарти - Performance Standards для МФК і Performance Requirements для ЄБРР - є обов'язковими для виконання клієнтами МФО.

Багатий практичний досвід супроводу проектів в Україні командою зі сталого розвитку Baker Tilly дозволив сформувати широку базу даних вимог стандартів МФО і норм національного законодавства. Це поєднання допомагає нашим клієнтам повною мірою відповідати очікуванням МФО у сфері екологічних та соціальних складових бізнесу.

Ми пропонуємо:
  • проведення Оцінки екологічного та соціального впливу, громадських слухань;
  • розробку планів по взаємодії з зацікавленими сторонами і планів коригувальних заходів, програм екологічного моніторингу.

Наші послуги
Сталий розвиток