Моніторинг виконання вимог по захисту прав споживачів

Аналіз ситуації на споживчому ринку України свідчить про те, що кількість порушень законодавства в сфері захисту прав споживачів за останнє десятиріччя не зменшується і складає понад 90% від загальної кількості перевірених суб’єктів господарювання. 

Якщо розглядати розвинуті країни, в них споживач сприймається «володарем ринку», адже викриття компанії в такому правопорушенні може призвести до значних фінансових втрат та втрату репутації. 

Останніми роками в Україні з метою покращення рівня забезпечення інтересів та захисту прав споживачів буз розроблений та прийнятий ряд законів, адаптованих до вимог законодавства ЄС, зокрема, в сфері надання фінансових послуг. І можна зробити припущення, що в найближчому майбутньому регулювання цього питання буде посилюватись. 

Команда Baker Tilly з питань захисту прав споживачів надає комплекс послуг, направлених на мінімізацію ризиків пов’язаних з порушенням діючого законодавства. Наші спеціалісти мають значний досвід законотворчої діяльності в сфері захисту прав споживачів, а також є членами Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів.

Наші послуги
Консалтингові послуги