Аналіз впливу діяльності компанії на зміну клімату

Глобальна зміна клімату вже відчувається і в Україні: різкі перепади температури, екстремальні опади за короткий час, вимокання, вигорання та вимерзання рослинності, опустелювання південних регіонів і збільшення найбільшої в Європі пустелі – Олешківські піски (Херсонська область) тощо.

Потрібні локальні дії

Глобальну проблему треба вирішувати глобально – світ має об’єднатися. Спеціалісти розробляють локальні національні плани дій для різних держав, а Міжнародні організації і установи визначають показник «викиди парникових газів» як один із найважливіших при оцінці діяльності компанії. Інвестори та громадськість приділяють значну увагу тому, наскільки свідомо компанія веде свою діяльність, зокрема які заходи вона вживає для контролю та запобігання викидів парникових газів.

Необхідність вживання заходів з контролю рівня викидів парникових газів буде зростати  

Існує декілька причин, чому проблема викидів парникових газів буде ставати дедалі актуальнішою для українських підприємств:

  • очевидно, що в процесі наближення нашого законодавства до європейського в рамках Угоди про асоціацію з Європейським союзом перед українськими компаніями постануть  більш жорсткі вимоги. Планується розроблення національного плану і впровадження національної системи торгівлі викидами для великих підприємств. І хоча це перспектива 5-7 років, готуватися треба вже зараз, щоб запобігти великим штрафам у майбутньому;
  • міжнародні фінансові установи (IFC, ЄБРР, ЄІБ та ін.) охочіше фінансують проекти, які опікуються зменшенням рівня викидів парникових газів.

Компанія, що впроваджує заходи зі скорочення або запобігання викидів парникових газів, має можливість отримати значні кошти на підтримку своїх проектів  від міжнародних кліматичних фондів.

Послуга  з аналізу впливу діяльності компанії на зміну клімату

Спеціалісти  Baker Tilly:

  • проведуть аналіз, результати якого покажуть, наскільки сильно діяльність вашої компанії впливає на глобальну зміну клімату;
  • розроблять методологію обліку та інвентаризації викидів парникових газів;
  • розроблять перелік заходів зі зниження, запобігання і компенсації викидів парникових газів.

 


Наші послуги
Сталий розвиток