Сертифікований тренінг: Звітність у сфері сталого розвитку GRI

У сучасному світі поняття фінансової стабільності та успішності компанії безпосередньо пов'язано з нефінансовими показниками і аспектами діяльності, позиціями у рейтингах, репутацією, відкритістю та сумлінністю. Ми стали більше звертати увагу на ставлення компанії до співробітників, клієнтів, конкурентів, суспільства. Гроші шукають «тиху гавань» з найменшими ризиками і зрозумілими можливостями.

Найпоширенішим стандартом у світі, згідно з вимогами якого готують нефінансову звітність, є стандарт GRI (Global Reporting Initiative).

В основі GRI лежить ідеологія того, що економічні, екологічні та соціальні результати діяльності компанії безпосередньо пов'язані з її стійким довготривалим розвитком. Нефінансова звітність, підготовлена за стандартом GRI, допомагає бізнесу краще розуміти проблеми, ризики і можливості для розвитку та демонструвати його фінансову, економічну і соціальну результативність.

Підготовка подібних звітів стала вже загальноприйнятою нормою у більшості розвинених країн як серед  великих підприємств, так і малого та середнього бізнесу, тоді як в Україні подібна практика поки реалізується тільки великими холдингами, присутніми на західних біржах та міжнародними компаніями. В останній рік підготовку таких звітів, також, впроваджують великі державні підприємства.

Ще в 2016 році вийшли в світ модульні стандарти складання нефінансової звітності (GRI Standards), які були розроблені Global Reporting Initiative. Офіційно стандарти вступили в силу 1 липня 2018 року, з другої половини 2018 року стандарт GRI G4 остаточно втрачає свою актуальність.


Новий стандарт дозволить адаптувати нефінансову звітність компаній під їх галузеву специфіку. Модульний стандарт складається з трьох універсальних категорій, які підходять для всіх компаній незалежно від виду діяльності, а також 33 специфічних стандарти, які пов’язані з екологічними, економічними та соціальними аспектами діяльності компанії.


GRI продовжує інтеграцію в світові ініціативи державних та ринкових регуляторів, намагаючись максимально враховувати останні новації в даній галузі.  При цьому формат стандарту достатньо універсальний та підійде також тим організаціям, які хочуть використовувати його лише для звітності по окремим конкретним аспектам своєї діяльності, така організація може використовувати лише окремі модулі.


Освітній центр CSREduHub за підтримки Ростислава Курінько та Освітнього центру Baker Tilly запрошує вас на сертифікований тренінг "Звітність в сфері сталого розвитку GRI".

МЕТА ТРЕНІНГУ
  • ознайомити вас з технологіями підготовки нефінансової звітності та вимогами нового стандарту GRI;
  • підвищити ваші компетенції в області застосування стандарту.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ТРЕНІНГ
Тренінг буде корисний керівникам та фахівцям з КСВ та інших напрямків, залучених до процесу підготовки та перевірки нефінансової звітності.

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ
Навчання проходить в інтерактивній формі та передбачає виконання практичних завдань. Тренінг проводиться з використанням спеціальних офіційних матеріалів і демонстрацій, акредитованих GRI.

Ви зможете отримати зворотній зв'язок від фахівців з нефінансової звітності  інших компаній, а також обмінятися досвідом.

Учасники тренінгу отримують офіційний сертифікат GRI.

З повною програмою тренінгу можна ознайомитися за посиланням.

ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТА GRI
  1. Після закінчення тренінгу організатори формують і надсилають у головний офіс GRI список учасників.
  2. На свою електронну пошту ви отримаєте анкету для заповнення від координатора GRI.
  3. Після заповнення контрольної анкети ви отримаєте сертифікат про проходження тренінгу.
ТРЕНЕРИ

Рольф Швері - директор швейцарської консалтингової компанії Schwery Consulting, яка має ліцензію GRI на проведення тренінгів у країнах Східної Європи та Росії. Офіційний тренер Глобальної ініціативи зі звітності у сфері сталого розвитку (GRI).

Рольф Швері майже 10 років жив та працював у Росії, добре знайомий з російською культурою і вільно володіє російською мовою. Він закінчив економічний факультет Фрібурзького університету (Швейцарія). Має вчений ступінь магістра Манчестерського університету (Велика Британія), а також вчений ступінь кандидата наук Російської академії наук (перший громадянин Швейцарії, який отримав ступінь кандидата соціологічних наук російського зразка). Рольф Швері вільно володіє не тільки російською, а й німецькою, англійською, французькою мовами, може спілкуватися на італійській. Має досвід проведення тренінгів по GRI у Росії, співпрацює з компаніями УРАЛСІБ, Зовнішекономбанк та іншими членами мережі ГД ООН у Росії. Керував Швейцарською академією соціального розвитку (SAD). Зараз управляє власною компанією, консультує міжнародні компанії і великі європейські структури.
     
Ростислав Курінько - консультант, фахівець в області корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), сталого розвитку, соціально відповідального інвестування, нефінансової і інтегрованої звітності. Офіційний тренер Глобальної ініціативи зі звітності у сфері сталого розвитку (GRI), кваліфікований консультант з КСВ Програми ділових консультацій ЄБРР, сертифікований випускник Академії соціально відповідального інвестування ООН, сертифікований випускник Академії соціально відповідального інвестування ООН.

Дата проведення: 11 - 12 жовтня 2018 р.
Час проведення: 9:00 - 18:00.
Місце проведення: Київ, вул. Фізкультури, 28 (офіс компанії Baker Tilly).
Вартість участі у тренінгу з отриманням міжнародного сертифікату GRI - $500.
Для членів СУП та УКАБ передбачено знижку 15%.

Для попередньої реєстрації перейдіть, будь ласка, за посиланням.

Залишилися питання? Звертайтеся до нас за телефоном +38 (044) 284 18 65 або напишіть на е-мейл ec@bakertilly.ua.


Освітній центр