Наша команда

 Згуртованість, взаємодопомога та повага – невід’ємні складові тієї атмосфери, що панує всередині нашої команди. Наші люди – спеціалісти з глибоким та різноплановим досвідом, із знанням багатьох аспектів аудиторської діяльності та високою професійною культурою. Ми не зупиняємось на досягнутому. Саме постійне вдосконалення методик та навичок дозволяє приймати вірні рішення й досягати необхідного рівня майстерності та творчості в роботі.

Наші спеціалісти проходять підготовку до сертифікації за міжнародними програмами – АССА (Асоціація Привілейованих Сертифікованих Бухгалтерів), DipIFR (Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності), САР (Сертифікований бухгалтер-практик), СІРА (Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер), CPA (Дипломований бухгалтер).

Ми впевнені в наших співробітниках. Наша команда – це цілісний дружній колектив, де кожен готовий в потрібний момент прийти на допомогу іншому. Ми вважаємо це однією з найбільших наших цінностей. Ми прагнемо залучати та утримувати талановитих людей із збалансованим поглядом на життя та бізнес, що дозволяє нам краще розуміти потреби клієнтів та суспільства в контексті унікальності нашої професії.
Про компанію