Моніторинг позичальників та банківських ковенантів

Забезпечення кредитними ресурсами й доступ до капіталу в період фінансової невизначеності є першочерговим завданням для багатьох компаній. Програми стабілізації бізнесу й поновлення зростання можливі тільки за умови підтримання нормальних робочих умов з банками. За останні декілька років деякі підприємства компенсували погіршення кредитного клімату за рахунок залучення додаткового акціонерного капіталу; деяким іншим це вдалося у меншій мірі. Як наслідок, реструктуризація банківських боргів, як приватних так і публічних, сьогодні є загальнорозповсюдженим явищем в Україні та країнах Європи.
 
Ми пропонуємо послуги з Моніторингу банківських ковенантів для банків та компаній, що знаходяться як в звичайному режимі кредитування, так і в умовах реструктурованного боргу. Навіть в найбільш сприятливі для бізнесу часи, відношення між банками й позичальниками потребували суттєвої уваги з боку менеджерів компаній й кредитних керівників банку. В реаліях сьогодення, ці відношення набули критичної важливості для бізнесу. Додаткова довіра, компетенція й комфорт, що привнесені за рахунок моніторингу позичальника незалежною аудиторською компанією, створюють оптимальну платформу для продовження кредитної підтримки. Більше того, Аудитор з Моніторингу (завдання, для виконання котрого ми маємо необхідний досвід) займає оптимальну позицію по відношенню до банків для об’єктивного обґрунтування наступних відтермінувань виплати боргу підприємством.

 Для банків, що надають позички, Baker Tilly проаналізує й надасть звіти за всіма аспектами виконання ковенантів позичальниками, включаючи підтвердження управлінської звітності у випадку необхідності. Для позичальників наші послуги у формі Звітів з виконання ковенантів, Огляд ліквідності, можливого відтермінування виплат боргу допоможуть підтримати діалог з банками й забезпечити прийнятні умови обслуговування боргу.

Наші послуги
Корпоративні послуги