Ринки капіталу

Навіть у сприятливі періоди, залучення капіталу було непростим завданням. Глобальна фінансова невизначеність останнього часу ще більш його ускладнила й зробила його результат невизначеним. Публічні інвестори робляться все більш обережними й несприйнятливими до ризику, загальні настрої ринку капіталу схильні до істотних коливань, і реальні можливості з залучення акціонерного капіталу важко реалізувати. У новому кліматі фінансової дисципліни, що посилилася, для багатьох компаній – особливо з країн, що розвиваються – публічні ринки капіталу зробилися проблемними й  несприйнятливими. В Baker Tilly (Україні), ми добре знаємо всі труднощі, що пов’язані з залученням публічного акціонерного капіталу: ми брали участь у 15-ти з 24-х успішних угод з розміщення Українських компаній на Європейських ринках.

Ми підтримуємо наших клієнтів на всіх активних торгівельних площадках Європі, включаючи Лондонську, Варшавську та Люксембургську фондові біржі. В угодах з залучення капіталу, ми неодноразово виконували роль аудитора, звітного бухгалтера (reporting accountant), оцінщика й радника.

Наш Лондонський офіс  є неперевершеним транзитним лідером на ринку капіталу Англії. Ми налагодили партнерські відносини з усіма значними учасниками інвестиційної галузі – для того, щоб полегшити перспективним компаніям процес залучення капіталу для розвитку бізнесу.

Наші послуги з Ринків Капіталу включають у себе:

  • виконання ролі звітного бухгалтера (reporting accountant)
  • здійснення ролі транзитного аудитора
  • надання поради з підготовки до публічного розміщення (наприклад, фінансове структурування, облікова політика й системи, оподаткування)
  • аналіз опціонів й інших схем мотивації ключового персоналу
  • аудит й податкове консультування у поточному режимі.

Baker Tilly UK є провідним радником з залучення капіталу на Альтернативному Ринку  (AIM) Лондонської Фондової Біржі. Ми брали участь у більш ніж 250-ти угодах з залучення капіталу на цьому ринку для компаній різного розміру з багатьох країн. Крім того, Лондонський офіс Baker Tilly спеціалізується на схемах  VCT та EIS, які полегшують інвесторам вкладання капіталу в невеликі компанії. Незалежно від того, чи є Ваша компанія швидкозростаючою або вже великою й такою, що зарекомендувала себе в Україні, ми готові надати дієву підтримку Вашим корпоративним цілям з залучення капіталу.


Наші послуги
Корпоративні послуги