Освітній центр

Цінний співробітник відрізняється від легкозамінного тим, що сьогодні він знає більше, ніж вчора, а завтра ще й китайську мову вивчить. Не диплом, а постійне удосконалення практичних навичок й отримання нових знань - ось що визначає вашу вартість на ринку праці і значимість для компанії.

Щоб гідно відповідати на виклики ринку, сміливо братися за виконання нових завдань і досягати успіху, сучасний співробітник, що працює в сфері бізнесу, повинен вміти замінювати застарілі знання на прогресивні. Для того, щоб допомогти вам опанувати нові знання та підвищити вашу кваліфікацію був створений Освітній центр.

Наша мета - підвищити ефективність вашої роботи та вашу вартість як спеціаліста на ринку праці.

Переваги Освітнього центру Baker Tilly

Наша основна перевага - ми готуємо освітні програми виходячи з нашої практики в обліку та аудиті.

Рішення, які ми розробляємо для наших клієнтів, - гнучкі та актуальні, оскільки в кожному конкретному випадку ми виходимо з реальних умов вашого бізнесу та доступних ресурсів.

У розробці тренінгів та оновленні навчальних програм беруть участь фахівці Департаментів аудиторських та консультаційних послуг, які щодня відточують свої знання на практиці, і чий досвід визнаний на міжнародному рівні.

Що Ви отримуєте

Ви отримуєте те, що шукали - практичні знання і рішення у сфері фінансового аналізу, управлінського обліку, оподаткування, бюджетування та корпоративних фінансів.

Різні програми вашого професійного розвитку:

    • короткострокові програми навчання;
    • модульні курси;
    • допомога при підготовці до здачі кваліфікаційних іспитів;
    • корпоративні тренінги, розроблені під конкретні запити клієнтів з урахуванням специфіки їх діяльності.

Ми проводимо як оглядові тренінги, так і специфічні семінари з найскладніших питань окремих стандартів МСФЗ.


 

Сертифікований тренінг: Звітність у сфері сталого розвитку GRI

Освітній центр CSREduHub за підтримки Центру ВБО та Освітнього центру Baker Tilly запрошує вас на сертифікований тренінг "GRI G4 - звітність у сфері сталого роз...

Business English Intensive

Освітній центр Baker Tilly запрошує на літній інтерактивний 2-місячний курс з англійської мови Business English Intensive.

AICPA: онлайн-курси

Після підписання угоди про співпрацю з Асоціацією сертифікованих міжнародних професійних бухгалтерів (American Institute of Certified Public Accountants, AICPA)...

Навчальний курс з МСФЗ

Готувати фінансову звітність компанії відповідно до міжнародних стандартів це вже не виклик, а вимога ринку для сучасних бухгалтерів та фінансистів.

Програми підготовки до складання кваліфікаційних іспитів

Освітній центр Baker Tilly запрошує пройти професійну підготовку для складання іспитів АССА, АССА ДіпІФР, СІМА.