АССА ДіпІФР

Якщо ви працюєте в сфері практичних фінансів і хочете відкрити для себе нові перспективи, диплом ACCA DipIFR вам просто необхідний. Знання, які фахівець набуває в процесі підготовки до іспиту на отримання кваліфікації, відкривають надзвичайні можливості в кар'єрі.

Освітній центр Baker Tilly проводить курс з підготовки фахівців до складання іспиту на отримання кваліфікації АССА ДипІФР.

Що таке ДипІФР

ДипІФР (рос.) - це Диплом з міжнародної фінансової звітності Асоціації Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів (АССА). Сьогодні це найпопулярніша кваліфікація з міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

ДипІФР відповідає іспиту F7 повної англомовної програми АССА і дозволяє отримати звільнення від цього іспиту при отриманні повної кваліфікації АССА.

Що включає в себе підготовчий курс

1) 120 академічних годин занять з викладачем;
2) повний комплект навчальних матеріалів (навчальний посібник, задачник, завдання та відповіді минулих іспитів тощо)
3) консультаційну підтримку викладача протягом всього періоду навчання, доспут до сайту з навчальними матеріалами;
4) якісну адміністративну підтримку:
    • допомога в оформленні реєстраційної форми на іспит;
    • перевірка відповідності вимогам іспиту.
Також по закінченню курсу учасники матимуть можливість пройти пробний іспит, аналогічний тому, який вони будуть здавати безпосередньо для цілей отримання сертифікату DipIFR.

Що ви отримуєте

Мета підготовчого курсу - надати фахівцям фінансової сфери необхідні професійні знання в області МСФЗ і необхідні навички для успішної здачі кваліфікаційного іспиту.

При успішному складанні іспиту ви отримуєте Диплом з міжнародної фінансової звітності - АССА ДипІФР / Diploma in the International Financial Reporting (DipIFR).

Проходження курсу ДипІФР передбачає наявність у слухачів певного рівня професійної бухгалтерської освіти або відповідного практичного досвіду роботи.

Графік проведення занять*:
  • Вересень: 1, 2, 29, 30;
  • Жовтень: 06, 07;
  • Листопад: 3, 4, 24, 25;
  • Грудень: 1, 2.
Час проведення занять: 10:00-17:00.

*Даний графік є попереднім, та може бути трохи змінений.

Вартість підготовчого курсу - 10 900 грн.

Для клієнтів Baker Tilly передбачені знижки.

Зареєструватися на курс можна заповнивши форму за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. (044) 284-18-65 и (073) 337-82-05, або за адресою електронної пошти ec@bakertilly.ua.
Освітній центр
Програми підготовки до складання кваліфікаційних іспитів
 

Інформація про іспит

Для отримання Диплому з міжнародної фінансової звітності (ДіпIFR) необхідно успішно скласти іспит. Наші викладачі допоможуть Вам якомога найкраще освоїти програ...