Инфографика

План BEPS в Украине

План BEPS в Украине


18 янв. 2019

Как Украина планирует реализовать минимальные стандарты BEPS

Инфографика: бюджет Украины – 2018


26 марта 2018

Самое главное о нынешнем бюджете Украины: структура, прогнозы, наиболее затратные сферы и интересное сравнение финансовых планов

Инфографика: экспорт из Украины в Китай в 2017 году

Инфографика: экспорт из Украины в Китай в 2017 году


23 фев 2018

Китай - пятый экспортное направление Украины по объему продаж, однако по уровню роста экспорта он не входит даже в топ-15.

Инфографика: украинский экспорт в ЕС в 2017 году

Инфографика: украинский экспорт в ЕС в 2017 году


26 янв. 2018

Экспорт в ЕС вырос на треть, а присоединение к новым торговых соглашениям обещает его дальнейшее увеличение.

Концентрация страховых услуг


29 дек. 2017

Український ринок страхових послуг надзвичайно концетрований — у напрямку страхування життя 10 найбільших компаній займають частку в 95%. В інших видах страхування топ-10 компаній займають 47% ринку. Щоб залучити у страхову галузь нових гравців, необхідно очистити ринок від компаній-пустишок та відкрити страховикам нові напрямки, такі як медичне та пенсійне страхування.

Китай начинает становиться новой Кремниевой долиной


15 дек. 2017

Китай остается фабрикой мира и, более того, начинает становиться новой Кремниевой долиной — среди крупнейших компаний мира появились две из Китая, а количество его успешных стартапов почти не уступает США. Самое главное здесь то, что Китай обладает крупнейшим в мире потребительским рынком, который стал отличной средой для выращивания местных стартапов и который недоступен их западным конкурентам. В перспективе это означает, что китайские компании имеют все шансы опередить компании из США.

Стоимость биткойна устанавливает новые рекорды


8 дек. 2017

За останній тиждень Біткоїн виріс з $10 000 до $16 500. На деяких біржах ціна за нього досягала навіть $20 000. Загальна капітализація цієї криптовалюти тепер становить більше $200 мільярдів. Проте наразі ціна стабілізувалася в районі $16 500 — багато гравців вирішили вийти з валюти напередодні відкриття біткоїн-фьючерсів на Чиказькій біржі, оскільки немає впевненості, як саме цей факт вплине на ціну Біткоїну.

Нишевое растениеводство Украины в одном графике


24 нояб. 2017

Напрямок нішевого рослинництва дуже перспективний. Він вимагає більше зусиль при вирощуванні культур, однак за це пропонує більшу прибутковість. Наразі найпопулярнішим у нішевому рослинництві України є вирощування капусти — його обсяг майже вдвiчi більше за виробництво моркви, яке займає друге місце. В той же час, лідерство з експорту тримає сорго — з вироблених 274 тис. тонн за кордон було продано третину — 93,2 тис. тонн. Друге місце за обсягом експорту займає гірчиця — 35,4 тис. тонн, тобто майже весь обсяг виробництва — 36 тис. тонн.

Закупка ядерного топлива


17 нояб. 2017

В 2016 році Україні вдалося суттєво зменшити свою залежність від російського ядерного палива — 41% від загального обсягу закупівлі ми придбали у США. В 2017-му ми продовжили цю тенденцію — за його першу половину ми придбали у Westinghouse вже 51% ядерного палива. Проте загалом наша ядерна енергетика цілковито залежна від інших країн — через відсутність власних потужностей ми вимушені не тільки купувати в них паливо, а й платити за зберігання його відходів.

Украина стала меньше мусорить


10 нояб. 2017

За 4 роки кількість відходів зменшилася на третину — з 426 млн тонн до 296 млн тонн. До цього ми в основному збільшували їх обсяг. Найбільше джерело відходів — промисловості з видобутку корисних копалин: з ними викопується багато землі, яку потім необхідно рекультивувати. Одразу за ними — переробна промисловість, наступний етап виробництва після видобутку. Тут головний предмет утилізації — вода. На третьому місці — сільське, лісове та рибне господарства. Зовсім поруч з ними — енергетика.

Мировой рынок нефти


8 нояб. 2017

Три держави — Саудівська Аравія, Росія та США — видобувають 38% нафти у світі. Більше того, через ОПЕК Саудівська Аравія контролювала близько третини ринку нафти. Однак в 2015-му на нього вийшли США, а інші країни збільшили видобуток. Це спричинило падіння цін на нафту та завершило епоху домінування ОПЕК.

Инфографика: сколько и чего Украина продает в США

Инфографика: сколько и чего Украина продает в США


7 нояб. 2017

Показываем, какие товары и услуги мы продаем в США и сколько за это получаем.« назад