4 принципи досягнення успіху для керівника

13 груд. 2018

Що спільного між емпатією, аналізом даних, тімбілдінгом і прозорістю? Це ті 4 принципи, котрих має дотримуватися сучасний керівник, якщо бажає досягти успіху.

Емпатія керівника сприяє більшій залученості співробітників у робочий процес

Емпатія, чи співчуття — це здатність відчувати те, що відчуває хтось інший, вміння поставити себе на місце іншої людини.

Іншими словами, це людське ставлення до ваших співробітників. Наприклад, коли у керівниці одного з департаментів Оксани захворів син, ви, як лідер з розвиненою емпатією, розумієте, чому їй необхідно піти додому раніше: дитину потрібно забрати зі школи, викликати лікаря, подбати про сина, адже вона виховує його одна. І ви, звичайно ж, підтвердите її прохання піти раніше. Крім того, емпатичний керівник дасть Оксані можливість працювати з дому протягом наступних кількох днів, щоб вона могла доглядати за своєю дитиною.


Бізнес-лідеру минулого було би байдуже до ситуації, почуттів і можливостей Оксани. Сьогодні успішний лідер знає, як впливає на бізнес турбота про співробітників. Коли вони задоволені, то з більшою ймовірністю залучені в робочий процес, а такі працівники завжди більш продуктивні.

Прийняття рішень на основі даних дасть кращий результат, ніж інтуїтивні осяяння

Прийняття рішень на основі даних означає покладатися на аналітику, щоб керувати кожним бізнес-рішенням. Аналіз дає розуміння, яке можна перевести в дію для досягнення успіху.


Колись технології обмежували кількість доступних даних. Мало сенс приймати рішення на основі поєднання інтуїтивних почуттів і минулого досвіду. Однак сьогодні правда в тому, що 60% компаній регулярно аналізують чотири або більше внутрішніх джерел даних, перш ніж ухвалювати рішення.


Чи то високі показники відтоку клієнтів або експлуатаційні витрати, що зростають — аналіз даних допоможе зрозуміти, де спотикається ваш бізнес, а також розібратися у можливих причинах та запропонувати рішення.

Без спрацьованої команди важко домогтися успіху

Раніше вважалося, що створювати, надихати і мотивувати команду не має сенсу. Успіху досягали поодинці.


Сьогодні бізнес-лідер знає, що може домогтися більшого, якщо буде командним гравцем. Підбирати свою команду, формувати її та розвивати — тепер одне з головних завдань будь-якого керівника.

Прозорість допоможе підвищити авторитет лідера

Корпоративна прозорість — це зобов'язання інформувати співробітників про те, що відбувається в компанії, як про хороше, так і погане.


У минулому лідери бізнесу зберігали цю інформацію при собі, ділячись нею тільки з невеликим колом наближених. Сьогоднішні лідери розуміють, що прозорість щодо цілей і доходів компанії дозволяє співробітникам відчувати себе більш цінними. А щирість, особливо в періоди ускладнень, зміцнить ваші лідерські позиції — вам довірятимуть як особистості й поважатимуть як лідера.


via
 


Пов'язані новиниПодпишитесь на наши публикации
И еженедельно получайте идеи для развития Вашего бизнеса


« назад